Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Časté dotazy:

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, e-mailu, nebo pomocí poptávkového formuláře.

Zásilka by Vám měla být doručena do dvou dnů. V případě problému s doručením zásilky nás prosím neprodleně kontaktujte pomocí e-mailového kontaktu v sekci Kontakty.

Pokud máte zájem nebo sháníte více náhradních dílů pro různé typy vozidel, využijte prosím náš kontaktní formulář. Objednávku prosím vždy vystavujte pro daný typ vozidla zvlášť.

Jak správně postupovat při poptání náhradního dílu si prosím přečtěte v dotazu - Jak správně objednat díl tak, aby přesně pasoval na mé vozidlo?

Zasláním těchto objednávek zvlášť nám pomohou jasně, správně a rychle identifikovat Vámi požadovaný díl.

Nejjednodušší je přejít na stránky naší služby EKO Autolikvidace na www.ekoauto-likvidace.cz, vyplnit formulář a my se Vám ozveme v co nejkratší možné době.

V případě, že máte havarovaný vůz, který chcete dát k prodeji např. na náhradní díly nebo nechat ekologicky zlikvidovat, prosíme Vás, abyste nám zaslali tyto informace:

1.)    značka a typ vozu

2.)    rok výroby vozu

3.)    objem motoru a typ paliva

4.)    fotografii vozu – interiér, exteriér (ze všech čtyř stran)

5.)    stav vozu (pojízdný X nepojízdný)

6.)    co, chcete s vozem provést – prodej na náhradní díly, ekologická likvidace apod.

7.)    typ dopravy vozu k nám

– auto je pojízdné:  bude dovezeno prodejcem nebo nutno odeslat žádost o vyzvednutí vozidla firmou EKO autovrakoviště s.r.o.

– auto není pojízdné:  bude dovezeno prodejcem nebo nutno odeslat žádost o vyzvednutí vozidla firmou EKO autovrakoviště s.r.o.

Pro tento typ objednávky nás prosím kontaktujte pomocí e-mailu uvedeného v sekci Kontakty, nebo pomocí kontaktního formuláře - je součástí stránek pro danou značku umístěnou v dolní liště (stačí kliknout na příslušnou značku a zvolit v menu Výkup havarovaných a starých aut) a nebo v neposlední řadě využijte telefonického kontaktu umístěného vždy pod názvem značky vozidla.

Výše uvedené informace nám velice pomohou pro co nejlepší určení ceny a zrychlí proces nákupu vozidla.

Je to jednoduché. Do poptávkového formuláře je nutné uvést správný model vozu, obsah motoru, výkon KW, rok výroby, kód motoru popřípadě VIN pro přesnější dohledání náhradního dílu.

Pokud si nejste jisti, kontaktujte nás, mechanici našeho vrakoviště jsou Vám k dispozici a se vším ochotně poradí.

V případě, že jste u nás zakoupíte nekompatibilní náhradní díl, provedeme jeho výměnu či případné vrácení peněz!

Zboží je samozřejmě možné objednat na dobírku a to Českou poštou. Doba dodání je obvykle do dvou dnů, o stavu zásilky a době dodání Vás bude ČP informovat SMS zprávou. Je důležité uvést přesnou adresu a telefonní kontakt. Při doručení je nutné mít nachystanou hotovost, částku se vždy dozvíte předem. Cena poštovného se pohybuje v rozmezí od 180-300 Kč dle rozměrů a váhy balíku. Maximální váha balíku je 30 kg.

Dle domluvy je možné zaslat i težší díly jinou dopravní společností.

Máte další dotazy? Napište nám.

Pro objednávku více dílů pro jeden typ vozidla je nutné co nejpřesněji popsat typ náhradního dílů a počet dílů, o které máte zájem. Jak správně postupovat při poptání náhradního dílu si prosím přečtěte dotaz - Jak správně objednat díl tak, aby přesně pasoval na mé vozidlo?

Pokud vlastníte starší vůz a chcete se jej zbavit, neváhejte a zašlete nám informace vypsané níže. Pro odeslání informací Vás prosíme, abyste využili e-mailu uvedeného v sekci Kontakty, kontaktní formulář - je součástí stránek pro danou značku umístěnou v dolní liště (stačí kliknout na příslušnou značku a zvolit v menu Výkup havarovaných a starých aut) a nebo v neposlední řadě využijte telefonického kontaktu umístěného vždy pod názvem značky vozidla.

Důležité informace, na které byste neměli zapomenout:

1.)    značka a typ vozu

2.)    rok výroby vozu

3.)    objem motoru a typ paliva

4.)    popis všech závad na vozidle

5.)    stav tachometru (najeté km ke dni odeslání objednávky)

6.)    výbava vozidla

7.)    fotografie vozu – interiér, exteriér (ze všech čtyř stran)

8.)    typ dopravy vozu – doveze sám prodejce nebo bude vyzvednuto firmou EKO autovrakoviště s.r.o.

Tyto informace nám velice pomohou pro správný odhad ceny vozu a zrychlí celkový proces prodeje vozidla.