Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Vrakoviště Renault

Specializujeme se na prodej použitých náhradních dílů RENAULT a autodílů RENAULT a to všech typů vozů Renault, jako jsou například Clio, Laguna, Megane,..

Klademe velký důraz na spokojenost klientů, osobní a vždy vstřícné jednání je u nás samozřejmostí. Mechanici našeho vrakoviště Renault jsou Vám k dispozici a se vším Vám ochotně poradí.

Výkup náhradních dílů

Vykupujeme i použité náhradní díly pro značku RENAULT.

Pokud tedy máte doma náhradní díl Renault pro jakýkoliv typ vozu této značky, se kterým si nevíte rady, rádi Vás u nás přivítáme a vykoupíme tento náhradní díl Renault za pro Vás přijatelnou cenu.

Výkup starých a havarovaných aut, autovraků

Další činností, kterou se naše vrakoviště Renault zabývá je odkup starých a havarovaných aut značky RENAULT. Při stanovování ceny za tyto vozidla samozřejmě bereme ohled na cenu, kterou si zákazník sám navrhne. V případě, že je automobil nepojízdný, bezplatně zajistíme jeho převoz na naše vrakoviště Renault.

Kdo je náš typický zákazník?

Obvykle se jedná o majitele starších vozidel Renault, kde je zbytečné kupovat nový drahý nahrádní díl Renault. Mezi našimi zákazníky jsou však i menší autoservisy, kteří takto zákazníkovi mohou ušetřit peníze.

Naše vrakoviště Renault nejčastěji návštěvují lidé z okolních měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov. Ti, co to k nám mají dále, nakupují po telefonu a náhradní díl Renault si nechají zaslat balíkem.

V případě zájmu volejte +420 774 113 731 nebo pište: