Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

O nás

EKO Autovrakoviště

Společnost EKO Autovrakoviště se pyšní svou dlouholetou tradicí, působí na trhu již od roku 2005. V prvních etapách rozvoje firmy se vrakoviště nacházelo ve městě Klimkovice, kde začalo s prodejem náhradních dílů pouze na vozy Renault, avšak z důvodu rozvoje se prostory, které byly k dispozici, stávaly nedostatečnými a omezovaly společnost v dalším jejím rozvoji. Tyto skutečnosti byly příčinou změny sídla vrakoviště.

Z Klimkovic se společnost EKO Autovrakoviště přemístila do Bílovce u Ostravy, kde se rozšířila o nabídku náhradních dílů o další značky. V současné době se vrakoviště nachází v areálu bývalého zemědělského družstva. Zde využívá větších prostor, které jsou pro ni potenciálem k dalšímu zlepšování a rozšiřování nabídky náhradních dílů i služeb pro své klienty.

EKO Autovrakoviště se specializuje především na prodej náhradních dílů a automobilů značek Renault, Citroen, Peugeot, Ford a Opel.

V současné době nabízíme tyto služby:

Naše vrakoviště zaměstnává řadu velmi zkušených automechaniků, kteří se plně věnují zákazníkům. Poskytují velmi vstřícný přístup ke klientům a v případě potřeby rádi pomohou a poradí. Mezi další silné stránky vrakoviště patří také výhodné umístění. V prostorách sídla EKO Autovrakoviště se nachází také řada dalších firem, které se zabývají službami v oblasti automobilů a motocyklů. Naše společnost využívá jejich blízkého umístění a po domluvě se zákazníkem jsme schopni zkombinovat a využít služeb těchto dalších společností. Ve stejném areálu sídlí také K+K autoservis a Pneuservis Bílovec.
images/SVcauSGJT5lkI2i4UEMv8LX1hDcTR6nSUVZvUDga.png images/30DfPEe6XHdITgEO3zLSg3yLjP56Il5mllBVIdbJ.jpg
images/pfkw870OykDRwZwpA60fPGAtXjWI2lcpoxiAH1u7.jpg images/S5dSoZ1P7m0hx1Y5tDRzsx3p5zO6bDAP9Usg9Bmp.jpg

Přístup k zákazníkovi

Našim zákazníkům nabízíme velice výhodné služby k nákupu našich náhradních dílů. Po domluvě můžeme provést i odborné namontování do Vašeho automobilu. Tím předejdete špatné instalaci náhradních dílů spojené s následným poškozením či špatnou funkcí vozidla.

Náhradní díly, které prodáváme, jsou pečlivě odzkoušeny a zkontrolovány našimi zkušenými automechaniky. Veškeré náhradní díly jsou řádně označeny, pro jejich případnou reklamaci.

Pokud zákazník zakoupí nekompatibilní náhradní díl, provedeme výměnu dílu za jiný. V případě, že danou součástku nemáme, má zákazník dle reklamačního řádu právo na vrácení peněz.

Kdo je náš typický zákazník?

Obvykle se jedná o majitele starších vozidel, kde je zbytečné kupovat drahý nahrádní díl. Mezi našimi zákazníky jsou však i menší autoservisy, kteří takto zákazníkovi mohou ušetřit peníze.

Naše autovrakoviště nejčastěji navštěvují lidé z okolních měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov. 
Ti, co to k nám mají dále, nakupují po telefonu a náhradní díl si nechají zaslat balíkem.


Těšíme se na případnou spolupráci.
Tým EKO Autovrakoviště